92 Dönüm Kocaeli Kandıra Satılık Arazi

Açıklama

KOCAELİ KANDIRA SATILIK ARAZİ
(Diğer Satılık Çiftlik Kategorisi)
(65 Dönüm Hazır Çiftlik)

KOCAELİ KANDIRA SATILIK ARAZİ
Detayları:

1- Arazimiz 92.213,05 m²'dir
2- İnşası devam eden Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesine sadece 7 km mesafededir Gıda Organize Sanayi Bölgesi ile tarlamızın ilişkisi gün geçtikçe daha net anlaşılacak olup, 80 fabrikaya istihdam sağlanacak olan sanayi bölgesinde, işleyiş alanı gıda ürünleridir. Tarlamız da büyük ve küçük baş hayvan çiftliği, sebze ve meyve yetiştiriciliği imkanları için son derece el verişlidir. Toprak testi yapılmış olup verimli topraklar statüsünde yer almaktadır. (Alıcı ekstra test ettirebilir) Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesinde sektörler (resmi internet sitesinden alınmıştır, arzu edenler bakabilir) - Süt ürünleri, - Et ürünleri, - Kuruyemiş Bakliyat - Cips Hazır Yemek - Çikolata ve Şekerleme Unlu Mamülleri - Yaş Kuru sebze meyve üretim alanlarından oluşacak OSB için tarlamız, ham madde sağlaması açısından çok verimli yatırım imkanı sağlar.
3- Kocaeli Kandıra Satılık Arazi, konumu açısından da oldukça mantıklı bir yatırım olacaktır. İstanbul'a sadece 89 km mesafesi bulunmaktadır.
4- İmarı bugünkü hali ile %5'tir. Tarım alanları ve çiftlik için elverişlidir.
5- Pazarlık payı yok denecek kadar azdır. ACİL olarak satılacağı için fiyatı 5 milyon TL'den düşmüştür.
6- Tapusu hazır olup hemen satış işlemi sağlanacaktır.
7- Bölgede emsallerine bakıldığında, en büyük ve en ucuz tarla özelliği bulunmaktadır.
8- Bazı yatırımlık arsalar için onlarca yıl beklemek gerekebilir ancak bu arsamızın en büyük avantajı, 2023 yılında bitmesi planlanan Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesine yakın olmasıdır. Bu da kısa vadede yatırımlık arsa statüsü kazandırmaktadır.

***Yatırımlık olan bu Kocaeli Kandıra Satılık Arazi için, tarla sahibi yakın arkadaşımız olduğu için emlak hizmet bedelinde de indirim uygulanacaktır.
***Bu kıymetli ve çok ucuz olan tarlamızın yeni sahibine 1 telefon kadar uzaktayız.

Böyle bir yatırım fırsatı her zaman ele geçmez. İnşası devam eden organize sanayi bölgesine ham madde sağlayabilecek, üretim için veya yatırım için düşünülebilecek, kazandıracağı aşikar tarlamız yeni sahibini bekliyor...

Detaylı bilgi ve tarlamızı görmek için;
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı
Mehmet ÖZTÜRK +90 530 794 61 61
(Diğer Satılık Çiftlik Kategorisi)
(65 Dönüm Hazır Çiftlik)

Harita

963 kişi tarafından görüntülendi.