Nuri Paşa Cd. 65–73 34464 Sarıyer İstanbul Türkiye

Sarıyer Gayrimenkul Değerleri

Sarıyer, İstanbul'un hatta ülkemizin en nezih ilçelerinden biridir. Yeşil ve Mavinin buluştuğu, keyifli bir yaşam alanı sunar. Havası, manzarası insanın ufkunu açar. Dolayısıyla bu olanaklar, bölgenin maddi değerini de artırmaktadır.

Diğer semtlere göre Sarıyer bölgesinde gayrimenkul piyasası daha seyrek hareketlidir. Bu durumu etkileyen faktörler, boğaza ön görünümlü bir bölge olduğu için imar sıkıntısı yaşanmaktadır. Çoğu mülkler hisse tapuludur. İmar barışı bu noktada alıcıları cezbetmiş, satıcıları rahatlatmıştır. İmar barışı ile mülkler değer kazanmıştır. Bölgenin cezbedici olması sebebiyle, kat mülkiyet tapulu gayrimenkuller, diğer semtlere göre daha pahalıdır. İstanbul'un gayrimenkul fiyatları kıyasını konu alan Yeni Şafak Gazetesi, haberinde Beşiktaş'tan sonra İstanbul'un en pahalı gayrimenkul satışlarının olduğu semt olarak Sarıyer'i belirtmiştir. 

Sayfa Etiketi:

Yeniköy'de Kiralık Daire, Yeniköy'de Kiralık Ev, Yeniköyde Kiralık Ev, Yeniköyde Satılık Villa İlanları, Yeniköy'de Satılık Evler, Sarıyer'de Emlak Piyasası, Sarıyerin Emlakçısı, Sarıyerin Emlakcısı, Sarıyer Emlakçısı, Sarıyer Emlakcısı , Sarıyerde Kiralık Daireler, Yeniköyde Kiralık Daire, yeniköyde kiralık ev ilanları, sarıyer yeniköy kiralık ilanlar, tarabyada kiralık ev ilanları, istinyede kiralık ev ilanları, yeniköy kiralık evler, yeniköy'de kiralık evler, yeniköy'de emlakçılar, tarabya'da emlakçılar, tarabya'da emlakcı, 

 Diğer Duyurular

Yorumlar

    İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.